Silver Rose

You are not connected. Please login or register

Írka-firka Dumálda

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Go down  Üzenet [19 / 22 oldal]

721 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Ápr. 19, 2017 6:02 pm

Zakuro nyáron a Balcsin dolgozom Smile
Amúgy az tényleg jobb lenne ha nem esik akkor a főbejáratnál ha esik akkor meg a nem tom melyik épület de talán megtalálom Razz

Felhasználó profiljának megtekintése

722 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Ápr. 19, 2017 9:02 pm

Zakuro, én úgy olvastam, hogy a Fogadó nem lesz most elérhető Con-on, azért az ottani dolgok átkerülnek a D pavilonba.

723 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Ápr. 20, 2017 9:04 am

Én biztos elsősorban a megvásrolható cuccokhoz fogok menni. Kell új gyűjtemény Very Happy Meg lesznek Japán édességek is amiket eddig mégnem láttam szal asszem kell egy kis pénzt összeszedjek Razz De igen én is láttam h most nem a megszokott helyen lesznek a dolgok.

724 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 11:50 am

Sziasztok:)
Nos az utolsó 24 órába vagyunk és az ég is szépen tisztul Smile tudtam én, hogy érdemes feláldozni azt a szüzet Very Happy
Hogy vagytok? Nekem még az utolsó simítások a cp-n készülnek, aztán  végre meglett a One Piece: Burning Blood azzal fogok kockulni estig Very Happy

725 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 1:00 pm

Szép napot!
Jó szórakozást és kellemes időtöltést a Con-on mindenkinek! Smile

726 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 2:40 pm

Sziasztok.

Minigladi, te nem jössz akkor?

Ma végre tényleg kisütött a nap, csak maradjon meg ez holnapig is. Smile

*imákat kezd mormolni*

727 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 3:16 pm

Én max a FMA vagy a Bleach-es polómat veszem fől. Lehet süt a nap de azért nincs túl meleg Sad Akkor a főbejáratnál 11kor a tábla pedig a kezemben lesz Very Happy

729 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 3:20 pm

Amúgy ez lennék én a cicafül szintén rajtam lesz és ugyan ez a táska is Smile

730 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 3:30 pm

Lehet hülye kérdés, de az FMA-s felső honnan van?

Amúgy én pólóban akartam lenni, szóval ezért reménykedem benne, hogy kicsit emelkedik a hőmérséklet.

731 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 3:37 pm

3 éve vettem a Conon Smile lelehetett vásárolni 1000ft-ot a belépőből és akkor vettem. Remélem most is lelehet majd Smile

732 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 3:38 pm

Én is remélem, mert akkor lehet beruházok hasonlóra.

733 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 3:39 pm

Én most reménykedem h lesz AOT poló mert most abba ruháznék be Razz Főleg ha lenne olyan amin Levi van rajta Very Happy <3

734 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 5:03 pm

Nos kit boncolhatok fel holnap először? Very Happy
Alig várom a holnapi napot Smile én már kilenc körül ott leszek ha valaki előbb odaérne dobjon rám egy üzit Wink
De még előtte: "nem lehetsz mindig hibás, nyisd ki a szád, üvölts hogy KAPJA BE A VILÁG! Very Happy irány az éjszaka
remélem mindenkinek jó estéje lesz Smile

735 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 5:12 pm

Sasori ajaj közeledbe se megyek holnap XD Estére jo bulizást Wink Én kb 10 körül leszek ott. Addig is megtámadom a standokat h mi szépet és jót lehet majd vásárolni Very Happy

736 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 5:54 pm

Én is szerintem bevásárlással kezdem a portyázásomat Very Happy tényleg már néztétek melyik programokra akartok menni vagy csak kóbórlás lesz a napitervben?

737 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 6:03 pm

Találkozó előtt szerintem kb. csak kóborlás, vásárlás nálam is.

Az a baj, hogy pl. a Conkrimi, ami érdekelt volna, vasárnap lesz, én meg csak szombaton tudok menni. Sad

Azon kívül szerintem filmnézés, ha úgy alakul, plusz megnézem az Animés kerekasztalt. Koncertet még nem tudom, mi hogyan.

Jó lett a cp-d. Smile

738 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 6:29 pm

Sasori téged akkor sasollak hátha meglátlak Very Happy Graviel te hogy nézel ki me akkor téged is sasolnálak Razz Amúgy én csak vásárolok nézelődök. Nem maradok estik csak kora délutánig. Vmi kaját is nézek csak még nem tom h mit. Question

739 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 6:48 pm

Hirtelen csak ezt találtam   Rolling Eyes

Ha az idő olyan lesz, fehér póló és Naruto-s fejpánt lesz rajtam.
" />

740 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 6:50 pm

Köszi Graviel Smile de kövire már olyan cp-t szeretnék csinálni amihez nem kell levágnom a szakállam Razz komolyan minusz 10 év mintha valami tini lennék. Csak az a baj hogy ritka a szakállas karakter
Nagy kár hogy nem maradsz estig Kagome Sad bár lehet első nap én is csak késő délutánig maradok mert az esti programok már nemigazán érdekelnek. Nade minek tervezni úgyis mindig máskép alakul Razz

741 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 6:51 pm

Elég kicsi kép, de azért igyekszem majd felismerni téged is Very Happy Sajna nem mond jóidőt, délben is csak 13 fokot ír Sad

742 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 6:53 pm

13 fok?! őshazámba az már nyárt jelent és lehet menni starndolni Very Happy

743 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 6:55 pm

Sasori FMA-ból Hohenheim? Very Happy Ő szakálas Very Happy Tényleg Facén bejelölhetlek? mert akkor veled tudok cseten írni, hogy merre vagy és akkor előtte is már összetudunk futni Smile

744 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 6:56 pm

Bakker menj strandolni egészségedre lol! majd küldjél róla fotót XD

745 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 6:57 pm

Ma nálunk 5 fok volt kb. egész végig, és mégis pulóverben kényelmesen eltudtunk lenni. Reménykedem, hátha Smile Plusz az összes létező animés varázsigét tervezem bevetni a hideg ellen.

Kagome, ha más nem akkor majd én megkereslek téged. Smile

746 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 6:59 pm

Okés Very Happy Amúgy napon jobban kilehet bírni. Szal mormold csak a varázsigéket Very Happy

747 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 7:00 pm

Hmmm Kagome nem is rossz ötlet Very Happy mármint a cp... na meg a strand se Wink Facen meg miért ne jelölhetnél? Smile csak bátran

748 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 7:01 pm

Graviel a varázsigék kántálása mellet ne felejts szüzet is égetni Very Happy ha a középkorba bejött akkor most is Very Happy

749 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 7:03 pm

Bejelöltelek Very Happy Na ugye h adom neked a jó ötleteket Very Happy Amúgy is sztem egy jó karakter, nemsokan öltöznek be. De röhögni fogtok bár nem tom h mondtam e, de Zamárdiban van egy csávó (nyáron ott dolgozom) mindig jön a dohány boltba és eskü totál úgy néz ki mint Hohenheim! Jó hogy nem kérdeztem meg tőle hogy Ed és Al merre van XD

750 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 7:09 pm

Vissza is igazoltalak Wink az nem rossz ha újra látod majd Hohenheimt  lőj róla egy fótó,még akkor is ha furcsán nézne majd rád Very Happy látnom kell hogy elhiggyem

751 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 7:10 pm

Na majd megpróbálok egy lesifotót csinálni róla Razz
Köszi az igazolást Wink

752 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 7:12 pm

Nos nekem indulás a szomszédvárosba. Akkor holnap Smile legyen szép estétek Smile sziasztok

753 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Ápr. 21, 2017 7:14 pm

Én is lassan elteszem magam még olvasok egy kicsit Smile Jó szorakozást Wink Akkor holnap Minna Very Happy

754 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Ápr. 22, 2017 2:15 am

Hát igen, most nem megyek Con-ra/nem is mentem, nem volt kedvem hozzá, így jegyet se vettem.
meg ismerősöm se ment, akivel mentem volna, egyedül meg sz.r Very Happy
Elnézést, de ha veletek is talizok, akkor is egyedül megyek, meg nem biztos, hogy együtt is barangolnánk utána Very Happy

De nektek jó szórakozást! Smile

755 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Ápr. 22, 2017 2:28 am

Mivel Con-ra nem megyek, de azért engem is lássatok, tessék 1 kép, ez a profil képem facen:

756 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Ápr. 22, 2017 6:57 am

Hát azt mondják 15 fok lesz de azért felöltözök hátha mert elég borúsan indult a reggel. Én igy néznék ki ( remélem sikerült feltettem a képet elég béna vagyok az ilyenben :S ) Én mindig estig maradok mert kíváncsi vagyok a végére Smile n már alig várom ezt a napot remélem nem lesz rossz idő :S

757 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Ápr. 22, 2017 6:59 am

És sikerült igaz hogy 2x-ra mert az előző cím nem volt jó de sikerült és az oldal sem omlott össze hogy feltettem a képemet XD (nem valami szépség )
És con-on majd fekete cicafül és fekete macskamancs lesz rajtam a one piece-s táskámmal együtt XD

758 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Ápr. 22, 2017 7:07 am

Ohayou! Very Happy

Na lassan sikerül mindenkit látni az "eredeti" formájában Very Happy Nekem meg sikerült jó korán kelni, felébresztettek a Nekok..eeehhh

Minigladi jó a nyakadon a tetkó Very Happy 

759 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Ápr. 22, 2017 7:31 am

Nem vagy egyedül Kagome én már 6 óta fent vagyok. Kemény 5 órát aludtam na de sebaj Nemsokára úgy is indulok akkor meg már úgy is mindegy Very Happy

760 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Ápr. 22, 2017 7:41 am

Na akkor hamar kidobott az ágy Smile Én meg reggelizek közben megnézem a Brigadoon Marin to Melan új részét aztán készülődöm Smile Gyalogolhatok a vonathoz mert persze a busz nem akkor jár mikor nekem kéne Suspect Evil or Very Mad

Sponsored content

Vissza az elejére  Üzenet [19 / 22 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next