Silver Rose

You are not connected. Please login or register

Írka-firka Dumálda

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Go down  Üzenet [21 / 22 oldal]

801 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Jún. 30, 2017 9:49 pm

Arma

Moderátor
Aki már egyetemista, az azért, aki csak most lesz, azért, aki még ginmazista, az a fesztiválozáshoz költőpénznek. (Már amennyire én látom.)

Felhasználó profiljának megtekintése

802 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Júl. 04, 2017 3:15 pm

Elsejétől már hivatalosan is melózok, próbaidősen ugyan.. egészen addig viszont gyakorlat volt, igen Smile

803 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Júl. 04, 2017 5:58 pm

Arma

Moderátor
Congrats. Én már hat évet letapostam ugyanazon a melóhelyen. A próbaidő elég hosszúnak tűnik, aztán meg ha már megtartanak, úgy repül az idő, hogy észre sem veszed.

804 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Júl. 04, 2017 7:52 pm

Nekem mondjátok....én mondjuk 8 évet toltam le a tesco-ba most már viszont a 3. évemet tolom az auchan-ba.Repül az idő az biztos XD

805 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Júl. 04, 2017 8:54 pm

Arma

Moderátor
Cseberből vederbe, ahogy mondani szokták. Én mondjuk 3 évig vártam, hogy egyáltalán munkahelyem legyen.

806 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Júl. 05, 2017 12:10 am

Jól hangzanak ezek az évek.. bár nekem már emberundorom van.. pedig még el sem kezdtem kb.. Very Happy

807 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Júl. 05, 2017 8:47 pm

Arma

Moderátor
Majd elmúlna, ha jópár évig nem lenne normális társaságod, csak alkoholisták, beteg szerencsjátékosok, és nagyjából minden emberre hasonlító tárgy, ami csak a napi három doboz cigivel tudja életben tartani magát (hidd el, nagyon nem jó móka, én tapasztalatból tudom.)

Azon kívül, én épp azért örülök, hogy melóba járhatok, mert amíg nem volt rendes melóhelyem, általában csak a saját bokámnak beszélhettem volna.

808 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Júl. 10, 2017 9:20 am

Sziasztok! Gondoltam újoncként beköszönök Smile én még jelenleg egyetemista vagyok igaz már mesteren nyomom az ipart XD

809 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Júl. 10, 2017 3:12 pm

Helló Very Happy Kitalálom.. jogi egyetem? Very Happy "cikkely" áá biztos tök véletlen .. >..> Egyébként üdv köreinkben Smile

810 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Júl. 10, 2017 3:48 pm

Hoppá ez is ritka, hogy öntudatlanul tévesztem meg az embereket xD Japanológián vagyok. A nicknevemnek szószerint a nevemhez van köze Very Happy Köszi Very Happy

811 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Júl. 11, 2017 5:21 pm

Arma

Moderátor
Üdv köztünk! Érezd jól magad, az oroszlán nem esz meg, csak megharap. Igyál pezsgőt, és állj át a Sötét Oldalra, mert ott van torta!

812 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Júl. 14, 2017 4:10 am

Tévedtem volna? Very Happy Fenébe.. >..> Mondjuk ki lenne olyan elvetemült hogy.. 1: jogi egyetemre megy 2: még az élet más területein is ebbe kapaszkodik.. Very Happy Na meg ahogy látom.. főállású otaku szeretnél lenni vagy megint tévednék? Very Happy

813 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Júl. 17, 2017 9:35 am

Huh ez a con is jó volt. Aki kihagyta bánhatja Very Happy Megint sok pénz költöttem de mindegy egyik cuccomat sem bánom amit megvettem( főleg a cicafüles/farkas pulcsit XD)

814 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Júl. 18, 2017 12:02 am

Hát, én elhiszem hogy jó volt.. meg örülök is neked, én sehogy nem tudtam kisakkozni hogy ne dolgozni kelljen mennem.. Szóval csak nyálcsorgatás volt a sok fb poszt után.. :c Szó szed.. Azért legalább egyeseknek jó volt.. Smile

815 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Júl. 18, 2017 8:35 am

Hála istennek ott ahol dolgozok mindig kiteszik a következő hónapi kérés listát és akkor be lehet írni ki mit szeretne. Hát én meg éltem a lehetőséggel és így ki tudok jutni mindig a conokra. Smile Még a mostanira is ki fogok ami október 7-8. Ki jön?

816 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Júl. 18, 2017 9:02 am

Mázlista...

817 Re: Írka-firka Dumálda on Vas. Júl. 23, 2017 3:10 pm

Srácok, mit gondoltok a kínai nyelvű animékről? Very Happy Rátaláltam a napokban egy bizonyos "the king's avatar" nevezetű gyöngyszemre, ami elsőre copynak tűnik..  de engem mégis megfogott, tekintve hogy kínai nyelvű és így kissé fura is egyben. Ennek ellenére pedig valahogy hozzá lehet szokni, sőt egyre szimpatikusabb is..  nincs olyan hogy a női karaktereknek ilyen idétlen vinnyogó hangjuk van mint egyes japán szinkronoknál, (félreértés ne essék, ettől még változatlanul úgy gondolom hogy az anime akkor anime ha japán Very Happy ) vagy szimplán arról van szó, hogy ezt az egyet találták el..   nemtudom..  talán ez az első hogy huzamosabb ideig hallgattam kínai zagyválást Very Happy mert nekem, laikus füllel annak tűnik :DD Mindenesetre tényleg jó kis anime, ajánlom mindenkinek, körülbelül 10 rész van kint belőle magyar fordítással. Na meg várom a válaszokat természetesen. Surprised

818 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Júl. 27, 2017 4:49 pm

Arma

Moderátor
A The King's Avatar a Sword Art Online kijavított verziója. Kicsit életszerűbb, és jobban ki is van találva. Én már tervezem megnézni, láttam már belőle részleteket, és abszolút nem zavar, hogy nem japánul mondják benne a magukét az emberek.

819 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Júl. 29, 2017 12:47 pm

Hááát azért ezzel tudnék vitatkozni, tény hogy ha összességében nézzük, egy játék van a középpontban, de a sao előtt is voltak már hasonló témájú animék, így aztán nem nevezném koppintásnak, mondom ezt úgy.. hogy nem igazán vagyok képben a háttérsztoriját illetően, szimplán eddig így tapasztaltam ahogy néztem. Ha pedig már itt tartunk, én a sao-t is szeretem, tuuudom hogy "hárem" meg stb. egyesek szerint persze.. Ha viszont van olyan konkrét infód, észrevételed ami bizonyítja hogy még is copy, szívesen hallgatom.

820 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Júl. 29, 2017 9:28 pm

Arma

Moderátor
Akkor olvasd el még egyszer, amit írtam Very Happy Mondom a kijavított változata, nem másolata. A téma lényegében ugyanaz (És tudok róla, hogy van Log Horizon), csak épp sokkal jobban meg van csinálva majdnem minden értelemben.

Nekem nincs semmi bajom az SAO-val, csak sok képtelen dolog van benne, pláne abban, hogy Kiritonak minden túl könnyű. Még akkor is, mikor egy teljesen új játékba merül be, azonnal ő a játékisten. Jó persze, ez a web novel hibája is, hisz a szerző alkotta ilyenné.

Még jó, hogy ott volt a Mother's Rosario Arc, amiben legalább Asuna körül forgott a sztori, és végre volt valaki, aki alapjában volt legalább annyira jó egy játékban, mint Kirito, Yuki személyében.

821 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Aug. 18, 2017 10:53 am

Sziasztok

822 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Aug. 18, 2017 4:28 pm

Szia Very Happy Végre valaki írt Very Happy

823 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Aug. 18, 2017 6:36 pm

Arma

Moderátor
Visszatértetek a nyári szünetről? Vagy ez csak átmeneti állapot?

Nevessetek ti is!

https://fmovies.is/film/jeff-dunham-spark-of-insanity.nv9j/1958zw

824 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Aug. 19, 2017 4:29 pm

Hát én mondjuk nem is voltam nyári szüneten XD

825 Re: Írka-firka Dumálda on Szomb. Aug. 19, 2017 10:18 pm

Arma

Moderátor
Ezt átvitt értelemben gondoltam. Nekem is két hét leállás nehezen nevezhető nyári szünetnek, pláne, hogy az első hetet ugyanúgy végigdolgoztam, csak itthon.

826 Re: Írka-firka Dumálda on Vas. Aug. 20, 2017 6:07 pm

Szép Sad Más téma ki jön a con-ra? Very Happy

827 Re: Írka-firka Dumálda on Pént. Szept. 15, 2017 6:30 pm

Na megint eltűnt mindenki Very Happy

828 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Szept. 18, 2017 2:33 pm

Bizony hogy szomorú.. az elején olyan jó volt hogy annyi ember volt.. Very Happy

829 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Szept. 18, 2017 4:28 pm

Hát ja most meg sehol senki. Nyáron azért mert mindenki ment nyaralni most meg azért mert mindenki már suliban van vagy ki tudja :S

830 Re: Írka-firka Dumálda on Kedd Szept. 19, 2017 9:10 pm

Arma

Moderátor
Sajna nem ritka az ilyen jelenség. Van egy nagy fellángolás az elején, aztán hirtelen mindenki eltűnik. Ez már nem egy helyen előfordult.

831 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Szept. 20, 2017 7:03 am

Szomorú sajnos Sad

832 Re: Írka-firka Dumálda on Szer. Szept. 20, 2017 8:31 pm

Arma

Moderátor
Sajnos az. Kéne valamilyen más módja, hogy újra összehalásszuk a bandát.

833 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Szept. 21, 2017 9:02 am

Na de micsodát? Nekem per pillanat ötletem nincs Sad

834 Re: Írka-firka Dumálda on Csüt. Szept. 21, 2017 1:33 pm

Sziasztok.

Én speciel azért tűntem el, mert most kezdtem az érettségit (plusz mellette még egy évet maradtam szakmán is), és arra akartam koncentrálni. Nyáron dolgoztam én is.

Mondjuk annak örülök, hogy vannak még fent itt emberek (és hál' istennek a jelszavamat se felejtettem el).

835 Re: Írka-firka Dumálda on Vas. Szept. 24, 2017 5:18 pm

Arma

Moderátor
Üdv újra itt ebben az esetben. Mondanám, hogy gyűjtsük össze a bandát egy Facebook csoport formájában, de három-négy emberért még nem éri meg.

836 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Szept. 25, 2017 1:05 am

Szép estét!

Nekem csak kedvem nincs felugrani, mármint alapból nem vagyok az a beszédes típus Very Happy
a facebook csoport ötletre meg azt mondanám, hogy nincs értelme, mármint legyen facebook csoport, de akkor ez az oldal teljesen kihal. Újakat kellene becserkészni az oldalra(minél több lányt, mert hát az úgy a jó) :DD

837 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Szept. 25, 2017 8:12 am

Minigladi-val értek egyet. Toboroznunk kéne Smile Facebook-on vagy más anime oldalakon kéne hirdetni az oldalt.

838 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Szept. 25, 2017 9:41 pm

Nem lehetne Discord-os szerver?

(Nem tudom, innen hányan ismerik, olyasmi mint a skype csak nem kell telepíteni, böngészőböl elérhető, és lehet benne különböző chat-szobákat, illetve beszélgetős(mikrofon) szobákat is létrehozni.)

reddit-en elég sok anime oldal használja.

839 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Szept. 25, 2017 9:42 pm

840 Re: Írka-firka Dumálda on Hétf. Szept. 25, 2017 9:46 pm

Van hozzá mobilos app is (Androidra legalábbis tudtommal van, többit nem tom).

Sponsored content

Vissza az elejére  Üzenet [21 / 22 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next